,,Krása ženy začína v momente,
keď sa rozhdne byť sama sebou"

Ak potrebujete trochu rozmaznať Vaše telo alebo mysleľ, Ste na správnom mieste!

SKIN SCRUBBER

Kavitačný peeling - ošetrenie, ktoré bezbolestne a hĺbkovo prečistí pokožku. Pôsobením ultrazvukových vĺn dôkladne uvoľnuje póry, predchádza vzniku čiernych bodiek, akné, odstraňuje odumreté kožné bunky a nadbytočný maz. Pleť je tak hladšia a pripravená vstrebať vyživujúce látky. 

INDIKÁCIE: spevnenie štruktúry pleti, hĺbkové čistenie pórov, obnovenie tvorby kolagénu, vyhladenie pleti.

 

KONTRAINDIKÁCIE K PRÍSTOJOVÝM PROCEDÚRAM! tehotenstvo, ochorenie srdca, epilepsia, ochorenie ciev, teplota, infekcie, kovové časti v tele alebo kardiostimulátor.

MIKRODERMABRÁZIA

Mikrodermabrázia patrí medzi najpopulárnejšie neinvazívne tvárové ošetrenie. Pri jej priebehu odstraňujeme odumreté časti kože, prebytočný maz a nečistoty pomocou špeciálnych nádstavcov z technického diamantu. Odstránené bunky sú odsávané pod tlakom vďaka čomu je pleť naštartovaná k tvorbe nových buniek a vlastného kolagénu. Táto metóda je účinná aj pri liečbe mikropigmentácii, jaziev a lézií po akné. Pleť môže byť po ošetrení mierne začervenaná a cilivá na slnečné žiarenie. 

INDIKÁCIA: jazvy, čierne bodky, zväčšené póry, drsná šupinatá pokožka, strie, suchá pokožka, akné, bielenie škvŕn.

ULTRAZVUK

Utrazvukové ošetrenie vnáša výživné aktívne látky do hlbších vrstiev pokožky. Túto procedúru je veľmi vhodné kombinovať s čistením pleti. Tým že bude pleť pripravená prijať živiny z aplikovaného séra (sérum vyberáme podľa stavu pokožky alebo želaného výsledného efektu) ultrazvukovými vlnami dokážu zložky séra cielene preniknúť oveľa hlbšie do podkožia. Procedúra môže byť aplikovaná na tvár alebo na telo (vyhladenie strií, zmierňovanie celulitídy, formovanie postavy) 

INDIKÁCIE: zlepšenie kontúr tváre, spevnenie štruktúry pleti, viditeľné povrchové vrásky, zmenšenie vačkou pod očami, obnovenie tvorby kolagénu, prevencia proti starnutiu pokožky, hĺbkové čistenie pórov.

 

GALVANIZÁCIA PLETI

Moderné ošetrenie so silným biologickým stimulačným účinkom. Podporuje hojenie a omladenie pleti vplyvom galvanického prúdu a špeciálnymi kozmetickými produktmi (značky RYOR). Kontrolovaným galvanickým prúdom pomocou pozitívnych a negatívnych iónov sa dajú dosiahnuť vinikajúce výsledky. 

INDIKÁCIE: podráždená pokožka, červené cievky (telangiectasias), viditeľné povrchové vrásky, akné, rozšírené póry, ochabnuté svalstvo tváre.

NEINVAZÍVNA MEZOTERAPIA

Inak nazývaná aj elektroporácia, je prevratná metóda mezoterapie použiteľnej v oblasti tváre, krku, dekoltu, tela a vlasovej časti. Prevratný systém elektroporácie dosiahne prienik až do hĺbky 4mm bez použitia ihiel. Jedná sa o bezpečný proces vstrekovania látky, pretože nedochádza k poškodeniu bunkových membrán. túto metódu využívame pre rýchle a viditeľné účinky pri odstraňovaní vrások.

INDIKÁCIE: strata elasticity kože, prevencia proti vráskam, celulitída, strie.

OZONIZÉR

Prístroj sa používa pri očistení aknóznej a seboreickej pleti. Prístroj používame na rozšírenie kapilár, zlepšíme prekrvenie a vzniknutý ozón má na pokožku dezinfekčné účinky. Prístroj slúži na hlavne na dezinfekciu pleti po hĺbkovom čistení. Má antiseptické a dezinfekčné účinky.

INDIKÁCIA: podráždená pokožka, vypadávanie vlasov, stimulácia obehového systému, dezinfekcia pokožky, svrbenie, aknózna pokožka.

ĎALŠIE KOZMETICKÉ PROCEDÚRY

Farbenie obočia, úprava obočia, farbenie rias, depilácia, masáž tváre...

MANIKÚRA

Ak potrebujú Vaše nechtíky úpravu, Ste na správnom mieste!

Japonská manikúra

Jedná sa o prírodné ošetrenie nechtíkov pomocou špeciálnej vyživujúcej pasty a leštiaceho púdru. Extrémny lesk na nechtoch je trvalý, pomaly odrastá preto je vhodné ho dopĺňať po troch týždňoch. Japonská manikúra má spevňujúce a vyživujúce účinky. Látky obsiahnuté vo výživnej zložke sa vstrebávajú do nechtovej platničky ešte 48 hodín po aplikácii. 

Gélové nechty

Dĺžku gélových nechtov tvoríme pomocou šablón. Ide o  najprofesionálnejšiu metódu predlžovania nechtov, kde celý nechtík pozostáva z jedného materiálu. Gélové nechtíky si môžete nechať ozdobiť podľa rôznych trendov, ktoré sa neustále menia. Veľa krát sú nechtíky malým umeleckým dielkom. :)

Akrylové nechty

Veľa krát nazývané aj porcelánové alebo živicové. Na predĺženie nechtov používame taktiež šablónovú techniku ako pri gélových nechtoch. Počas procedúry môžete pozorovať nezameniteľnú inzenzívnu vônu. Výsledný efekt je rovnaký ako pri gélových nechtoch. Rozdiel je v postupe práce. 

 

 

Gellak

Moderná úprava nechtíkov, hlavne pre žienky ktoré nepreferujú dlhé nechtíky.. I keď aj vďaka gellaku sa dá dopracovať k dlhším vlastným nechtom. Ide o permanentné lakovanie, ktoré vydrží minimálne 2- 3 týždne. V dnešnej dobe je technológia obohatená o spevňujúcu zložku, ktorá zaručuje trvácnosť ako pri gélových nechtoch. 

Parafínový zábal rúk

Veľmi príjemná procedúra, pri ktorej sa aplikáciou teplého parafínu otvoria póry na pokožke a tým umožňujú preniknúť výživným látkam z aplikovanej masky. Aj samotný parafín obsahuje vitamín E ktorý je známy pri boji proti starnutiu pokožky. 

Odstraňovanie modelovaných nechtov

Máte nepekné nechtíky? Zlá alebo stará modelácia?

Nezničte si vlastné nechty neodborným odstránením (strhnutie, prílišné prepilníkovanie......)

Radšej si nechajte odstrániť modeláciu odborne a hlavne šetrným spôsobom u nás ;)

PEDIKÚRA

Ak potrebujú Vaše nohy starostlivosť a pocit ľahkosti, Ste na správnom mieste!

Mokrá pedikúra

Ošetrenie hyperkeratózy a nechtov za pomoci vodného kúpeľa a skalpela.

Suchá pedikúra

Ošetrenie nechtov a hyperkeratózy za pomoci profesionálneho prístroja.

Šponovanie nechtov

Terapia pôsobí proti zarastaniu nechtov na nohách. 

Gellak 

Permanentné lakovanie nechtov na nohách