KURZ 3D MIHALNÍC

Kurz je určený pre účastníkov, ktorí sa chcú naučiť aplikovať mihalnice profesinálnou metódou. 

3D MIHALNICE

Na kurze sa účastník naučí aplikovať 3D mihalnice technikou 1:1, metódou kedy sa individuálne aplikuje jedna umelá riasa na jednu prirodzenú. Správnou aplikáciou môžeme docieliť od prirodzeného vzhľadu až po objemnejšie riasy. 

Na kurz je potrebné vziať si modelku na ktorej sa naučíte aplikovať mihalnice. Všetko potrebné k aplikácii je k dispozícii počas trvania kurzu. 

Po úspešnom absolvovaní získate certifikát. 

Cena kurzu: 190€

VÝHODNÝ ZAČIATOK

Účastníci kurzu majú možnosť zakúpiť si výhodnú štartovaciu sadu pomôcok potrebných k aplikácii 3D mihalníc. 

od 70€

 

LAMINÁCIA OBOČIA & LASH LIFTING

trendy úprava obočia a mihalníc bez ktorej si už mnohé nevieme predstaviť ani deň... :) 

obe techniky sa dajú absolvovať vo výhodnom spojení, kedže úprava sa vykonáva pomocou rovnakej kozmetiky! Je už len na Vás či svoj salól rozšírite o jednu alebo rovno dve služby naraz..

Laminácia obočia (150€)

Úprava obočia nahradzajúca mnohokrát tetovanie... Vďaka usporiadaniu chĺpkov vydrží Vaše obočie v správnom tvare týždne. Chcete sa naučiť ako? Prihláste sa na kurz laminácie obočia...

Lash lifting&botox (150€)

Progresívna metóda tvarovania prirodzených mihalníc. Ponúka zvýraznenie každodenného líčenia a extra výživu prírodných rias, čím podporuje ich rast.. Ak túžite Vy alebo Vaši klienti po dlhých, hustých a krásne tvarovaných mihalniciach, tento kurz je určený práve pre Vás. 

Lamination+LashLift (250€)

Znie to super že? Neviete sa rozhodnúť ktorý z kurzov absolvovať skôr? Nevadí..

Kedže obe procedúry prebiehajú za pomoci rovnakej aplikačnej kozmetiky, využite možnosť naučiť sa obe techniky súčasne! Vaši klienti aj Vy oceníte kvalitné služby "pod jednou strechou"... Navyše za akčnú cenu.. 

Štartovacia sada (70€)

Rovnaká kozmetika s akou sa pracuje počas kurzu.. Takže rozhodne žiadne prekvapko! Všetko nacvičené už stačí preniesť do praxe.... aaaa zarábať! Jedna tákáto sada obsahuje až dvojnásobné balenie kozmetických procedúr, to znamená, že zakúpením a vyškolením sa Vám vrátia všetky náklady späť!

Tak čo? Ideš do toho? :) 

Záväzná prihláška

Prihlášku je potrebné vyplniť pred nástupom na kurz.